Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет стріляльний слаймом до 5 м, бластер slime gun
Бластер X-Stream 34-6 стане чудовим подарунком для хлопчиків. Особливістю цього пістолета стало те, що він стріляє не звичайними кульками на присосках або водними кулями, а лизунами! Заливаємо лизуна в спеціальний відсік і в бій!

Пістолет стріляльний слаймом — це не тільки цікаво, але й дає змогу поліпшити координацію й концентрацію. Дальність пострілу приблизно 5 м, що дає змогу зібрати команду та провести повноцінні змагання зі своїми друзями.

Комплектація
- Бластер;
- Мішень;
- Дві баночки слайма.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Максимальна дальність стрільби | 5 м |
| Комплектація мішенню | Так |
| Вікова група | Від 6 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 32 мм |
| Ширина упакування | 6 мм |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип боєприпасів | Слайм |
| Тип | Бластер |
- Ціна: 350 ₴




