Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ігровий центр "Мій сад" із гіркою та розпилювачем, 290х180х104 см, від 2 років
Ігровий центр "Мій сад" складається з двох роздільних басейнів. Об'єм басейнів 450 л. Висота басейнів 13 см.
Надувна гірка змочується водою через бризкалки для кращого ковзання. Під гіркою прикріплена надувна подушка для безпечного спуску.
До комплекту входять 2 надувні гриби, 4 метелики та 3 м'ячі.
Характеристики:
Розмір: 290х180х104 см
Об'єм басейну (13 см): 450 л
Максимальне навантаження: 54 кг
Матеріал: вініл, товщина вінілу 0,30 мм
Ремонтний комплект
Зливний клапан

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 205 л |
| Довжина | 295 см |
| Ширина | 192 см |
| Висота | 130 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий ігровий центр |
| Об'єм | 275 (л) |
- Ціна: 1 400 ₴






