ДИТЯЧИЙ ІГРОВА
НАБОР ТИР
🎯Дуже часто наші клієнти шукають дитячі тири, тому що зазвичай у магазині їх практично немає, а якщо є, то досить примітивні
⠀
🎯Тому ми постаралися та знайшли захопливий електронний тир, яким захочеться пограти не тільки дітям, а й татам так точно.
⠀
🎯Завдяки ігровому набору одночасно можуть грати дві людини в різні варіанти гри, хто перший потрапить у мішень або хто набере більше очок.
⠀
🎯І так, тепер вам не потрібно записувати або рахувати окуляри, ця установка сама за вас все порахує.
⠀
🎯А супровід гри звуковими ефектами зі знаменитої гри робить гру ще цікавішою.
⠀
🎯набір — це новинка 2020 року
⠀
До комплекту входить:
⠀
✅Два ігрові пістолети
✅Тридцять м'яких капців
✅Встановлення з трьома мішенями
⠀
🎯Розмір набору досить великий і буде дуже презентабельно виглядає на подарунок
Параметри упаковки: 53 / 38 / 8 см.

Подивімося
як це працює

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
- Ціна: 750 ₴



