Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57165 "Алігатор" 201 см х 170 см х 84 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57165 «Алігатор»
Центр являє собою басейн відкритого типу, виготовлений у круглій формі, з надувними гіркою, грибочком, алігатором із розпилювачем, качочкою та відерком.
Ігровий центр Алігатор призначений для дітей віком від 2 років. Басейн виготовлений із високоякісного вінілу, має ненадувне дно.
Ігровий центр виготовлений у яскравих тонах, що передають морську тематику. Надувний алігатор під'єднується до садового шланга та розпорошує воду.
У складеному стані басейн займає небагато місця, зручний під час транспортування. Для накачування рекомендований насос Intex 68612.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 201 см, ширина — 170 см, висота — 84 см, висота борту — 15 см.
- Вік: від 2 років.
- Об'єм: 160 літрів.
- Максимальне навантаження: 54 кг.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0.28 мм.
- Паковання: Коробка.
- Розміри упакування: 41 см × 10 см × 38 см.
- Вага: 3.8 кг.
Комплектація
- Надувна гірка.
- Надувний грибочок.
- Надувний алігатор із розпилювачем.
- Надувна качечка.
- Надувне відерце.
- Клапан для зливання води.
Особливості:
- У складеному стані займає небагато місця.
- Зручний під час транспортування.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 160 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Висота борту | 15 см |
| Вид басейну | Дитячий ігровий центр |
| Товщина матеріалу | 0.28 мм |
| Максимальне навантаження | 54.0 (кг) |
- Ціна: 1 300 ₴









