Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57444 "Динозаври" 249 см х 191 см х 109 см

Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57444 «Динозаври»
Якщо ви живете в приватному будинку, тоді надувною ігровою центром Intex «Динозаври» зі справжнім душем-ліхтанчиком, гіркою та кульками стане улюбленим місцем, де дітки зможуть сховатися від спекотного літнього сонця.
Дитячий надувний центр являє собою басейн, у який спускається надувна гірка. Яскраве барвисте оформлення ігрового центру нагадує картину з Юрського періоду: з водоспадом, кам'яним спуском, пальмою-фонтаном і великим динозавром із відкритою пащею.
Щоб фонтанчик заробив, до нього можна під'єднати звичайний садовий шланг.
Іграшка виготовлена з високоякісного вінілу, тому ризик дрібних пошкоджень і проколів істотно знижується, порівнюючи з тоншими виробами.
Надувний ігровий центр Intex — ідеальний варіант для літнього відпочинку з дітьми!

Характеристики:
- Розміри: довжина — 249 см, ширина — 191 см, висота — 109 см.
- Вік: від 3 років.
- Об'єм: 216 літрів.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0.30 мм.
- Паковання: коробка.
Комплектація:
- Горка.
- Душ.
- Фонтанчик.
- Кульки — 6 шт.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 216 л |
| Довжина | 249 см |
| Ширина | 191 см |
| Висота | 109 см |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий ігровий центр |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
- Ціна: 1 250 ₴








