Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 58779 «Попкорн»
Чудова пляжна вечірка або веселий вечір у басейні — що може бути кращим! Аксесуари до цієї події мають бути відповідні: яскраві, легкі та стильні.
Надувний матрац «Попкорн» вразить реалістичністю принту.
Виріб виготовлений із високоякісного вінілу за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки як поздовжніх балок, тому, попри свою легкість, матрац дуже міцний і здатний витримувати вагу до 120 кг.
Матрац півторамісний, обладнаний двома зручними ручками по краях і силіконовим клапаном.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 178 см, ширина — 124 см.
- Гранична вага: до 120 кг.
- Вік: від 6 років.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0,30 мм.
- Тип матраца: півторамісний.
- Паковання: коробка.
Комплектація:
- 2 ручки.
- Силіконовий клапан.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Стан | Новий |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 1240 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Дорослий, дитячий від 6 років |
- Ціна: 294 ₴










