Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 58783 «Троянда»
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні — до нього потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний матрац «Троянда», ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Реалістичність малюнка вражає уяву!
Матрац виготовлений із високоякісного вінілу за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки як поздовжніх балок, тому, попри свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 120 кг.
Матрац півторамісний, обладнаний двома зручними ручками по краях і силіконовим клапаном.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 137 см, ширина — 132 см.
- Гранична вага: до 120 кг.
- Вік: від 6 років.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0,28 мм.
- Тип матраца: півторамісний.
- Паковання: коробка.
Комплектація:
- 2 ручки.
- Силіконовий клапан.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.28 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Дорослий, дитячий від 6 років |
| Комплектація | |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 420 ₴








