Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац із сіткою Intex 58836
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні — до нього потрібно підготуватися ґрунтовно!
Пляжний надувний матрац із підголівником і сіткою виготовлений у формі гамака та виготовлений із високоякісного вінілу.
Виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 100 кг.
Матрац одномісний.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 178 см, ширина — 94 см.
- Гранична вага: до 100 кг.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0,25 мм.
- Тип матраца: одномісний.
- Паковання: коробка.
- Розмір упаковки: 20 см × 6 см × 19 см.
- Вага: 0,630 кг.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 940 мм |
| Вага | 0.63 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 450 ₴






