Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний пліт Intex 57564 «Лама»
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні — до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний пліт «Лама» від Intex з колекції 2020 року, ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці.
Плотик одномісний і обладнаний двома зручними ручками, витримує вагу до 40 кг.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 135 см, ширина — 94 см, висота — 112 см.
- Вік: від 3 років.
- Гранична вага: до 40 кг.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0,30 мм.
- Тип плотика: одномісний.
- Паковання: коробка.
- Розмір упаковки: 26,5 см × 9 см × 24,5 см.
- Вага: 1.650 кг.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал виготовлення | Високоякісний вініл |
| Вид плотика | Одномісний |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дорослий, дитячий від 3 років |
| Висота | 1120 мм |
| Тип | Надувний пліт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 940 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Граничний вагу | 40 кг |
- Ціна: 350 ₴









