Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний пліт Intex 58769 «Авокадо»
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні — до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний пліт «Авокадо», ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Реалістичність малюнка вражає уяву!
Пліт виготовлений за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки як поздовжні бали, тому, попри свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 100 кг.
Плотик одномісний.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 168 см, ширина — 104 см, висота — 20 см.
- Вік: від 8 років.
- Гранична вага: до 100 кг.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина матеріалу: 0,30 мм.
- Паковання: коробка.
- Тип плотика: одномісний.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал виготовлення | Високоякісний вініл |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Вид плотика | Одномісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дорослий, дитячий від 8 років |
| Тип | Надувний пліт |
| Висота | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1040 мм |
| Довжина | 1680 мм |
| Граничний вагу | 100 кг |
- Ціна: 350 ₴









