Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 67750 односпальне
Це дивовижне ліжко Intex красивого бежевого кольору покрите флоком, що схожий на велюр, який приємний на дотик і не дасть зісковзувати постільній білизні.
Це дуже легке та малогабаритне ліжко, яке можна брати із собою в поїздку, а також використовувати вдома.
Унікальністю цієї моделі є те, що з цим односпальним ліжка можна зробити два окремі матраци, що може забезпечити ще одне додаткове спальне місце.

Характеристики:
- Розмір: ширина — 99 см, довжина — 191 см, висота — 46 см.
- Максимальне навантаження: до 200 кг.
- Вага ліжка: 5,5 кг.
Комплектація
- Клапан 3 в 1 для накачування як механічними насосами, так і електричними.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Покрита велюром.
- Трансформується у два окремих матраци за потреби.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Можливість використовувати як разом, так і окремо.
- Спеціальна подвійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип басейну | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 745 ₴








