Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 66974 двоспальне
Ця унікальна модель містить два ліжка в одній Supreme In-Home Airbeds, а саме вона складається з 2 частин: надувної основи-ліжка з шикарним королівським підголівником, надувного матраца, який вкладається в цю основу.
Надувне двоспальне ліжко Intex досить широке та високе.
Її можна використовувати окремо, беручи із собою в похід, на природу або як додаткове спальне місце. Зісковзувати постільною білизною не дасть приємне на дотик покриття ліжка, за всіма своїми характеристиками схоже на велюр.
Швидко надути або здути дає можливість електричний насос, який йде в комплекті з цим ліжком, а полегшить зберігання й перенесення спеціальна сумка-рюкзак.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 229 см, ширина — 152 см, висота — 56 см.
- Максимальне навантаження: до 273 кг.
- Вага ліжка: 16 кг.
- Технологія «Supreme».
Комплектація:
- Зручний підголівник.
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Покрита велюром.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Синій |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2290 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 560 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 2 595 ₴








