Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 64408 двоспальне
Надувне ліжко Intex — це чудовий варіант для сну вдома, на дачі та в подорожі.
Модель красивого сірого кольору з темнішими сірими боками. Зверху покрита велюром, приємним на дотик, і не дає змогу зісковзувати постільну білизну.
Вона розроблена за новітніми технологіями з поперечними перегородками, що забезпечують додаткову підтримку тіла під час сну, і зі зручним підголівником.
Завдяки вбудованому електричному насосу ліжко можна здути упродовж 3 хвилин.
До комплекту входить сумка для перенесення та зберігання.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 203 см, ширина — 152 см, висота — 46 см.
- Максимальне навантаження: до 275 кг.
- Вага ліжка: 10,00 кг.
Комплектація
- Електричний насос вбудований.
- Зручний підголівник.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Поперечні перегородки.
- Зверху покрита велюром, приємним на дотик.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 460 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий, світло-сірий |
- Ціна: 1 695 ₴








