Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 64418 двоспальне
Надувне ліжко Intex має привабливий світло-сірий колір, а нанесене на поверхню покриття велюр не дає ковзати простирадло на ліжку.
Зручності для сну забезпечує унікальна технологія «Plush».
Ліжко являє собою дворівневу систему, де нижня забезпечує міцність і стійкість, а верхня являє собою матрац із подвійними внутрішніми перегородками для плавного перетікання повітря.
Купуючи її, Ви отримаєте комфортний відпочинок і сон для Вас і Ваших гостей!
У ліжку є вбудований насос Intex 220 V, що прискорить процес надування-здування, а також до неї йде рюкзак для перенесення і зберігання.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 203 см, ширина — 152 см, висота — 56 см.
- Максимальне навантаження: до 275 кг.
- Вага ліжка: 11,2 кг.
- Технологія «Plush» з посиленою конструкцією.
Комплектація
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Збільшена міцність матеріалу.
- Поперечні перегородки.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Зверху покрита велюром, приємним на дотик.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 275 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Висота | 560 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 2 300 ₴









