Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 64414 двоспальне
Двомісне надувне ліжко Intex з вбудованим електричним насосом.
Преміуммодель Intex Plush Queen Comfort красивого темно-сірого кольору зі світло-сірим верхом і посиленою конструкцією.
Верхня частина ліжка покрита велюром, що не дає зісковзувати постільну білизну. Зроблена за новою технологією з поперечними перегородками.
Це зручне та стійке ліжко для повноцінного сну та відпочинку. Її можна використовувати як для постійного сну, так і для зустрічі гостей. Вона проста у використанні, вбудований електричний насос дасть змогу упродовж 3 хвилин надути або здути ліжко.
До комплекту входить сумка для перенесення та зберігання.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 203 см, ширина — 152 см, висота — 46 см.
- Максимальне навантаження: до 275 кг.
- Вага ліжка: 10,5 кг.
- Технологія «Plush Queen Comfort» з посиленою конструкцією.
Комплектація
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Збільшена міцність матеріалу.
- Зверху покрита велюром, приємним на дотик.
- Поперечні перегородки.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 275 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий, світло-сірий |
- Ціна: 2 000 ₴








