Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 67714 двоспальне
Надувне двоспальне ліжко Intex синього та бежевого кольору з підголівником і вбудованим електричним насосом.
Зручне двокамерне ліжко з поздовжніми перегородками дає надійну опору під час сну. Ви можете самі відрегулювати жорсткість під час накачування.
Стильний дизайн і велюрове покриття не дасть зісковзувати постільній білизні. Вбудований підголівник прекрасно замінить звичайну подушку.
Електричний насос дасть змогу прискорити процес надування та здування за лічені хвилини. У складеному вигляді не займає багато місця.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 203 см, ширина — 152 см, висота — 47 см.
- Максимальне навантаження: до 273 кг.
- Вага ліжка: 10,4 кг.
Комплектація
- Зручний підголівник.
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Покрита велюром.
- Спеціальна подвійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 10.4 кг |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій, бежевий |
- Ціна: 1 595 ₴









