
Надувне ліжко Intex Premium Led Usb 67470 двоспальне
Надувне двоспальне ліжко Intex Dura-Beam PremAire із серії Premium Comfort-Plush з вбудованим насосом, USB-портом для заряджання мобільних пристроїв і LED-підсвіткою.
Елітне надувне ліжко Intex — унікальна високотехнологічна модель, що забезпечує максимальний комфорт і високу якість сну. Внутрішній каркас виробу складається з безлічі поліефірних волокон, які підтримують тіло під час сну. Fiber-Tech — це надміцна конструкція, що гарантує надійність і ортопедичні властивості. Нова технологія практично унеможливлює розрив внутрішніх перегородок, а це істотно збільшує термін експлуатації виробу.
Завдяки солідній висоті ліжка, вам буде тепло та затишно навіть на холодній підлозі. Нижня й бічна частина ліжка покриті спеціальним матеріалом, що оберігає її від механічних пошкоджень. Верхня частина м'яка та приємна на дотик, має стильний вигляд та забезпечує щільне прилягання постільної білизни. Вбудований електронасос гарантує швидке встановлення ліжка. Також передбачений роз'єм для під'єднання механічного насоса, що зручно, якщо немає електрики.
Регулювати жорсткість ліжка можна за допомогою спеціальної панелі з LED-підсвіткою. Досить натиснути на кнопку та відрегулювати пружність матраца. Також тут передбачений USB-роз'єм для заряджання телефона або планшета, а підсвітку зручно використовувати як нічник. Стильне сріблясто-сіре забарвлення, безліч вбудованих функцій і ортопедичні якості роблять це ліжко Intex незамінним для комфортного сну. Її можна брати із собою в туристичний похід, на дачу, на пікнік або використовувати як основне місце для комфортного сну в невеликій квартирі.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 203 см, ширина — 152 см, висота — 46 см.
- Вага: 10,2 кг.
- Максимальне навантаження: 273 кг.
- Тип виробу: надувне двоспальне ліжко.
- Серия: Premium Comfort-Plush.
- Структура перегородок: Wave Beam.
- Матеріал: щільний ПВХ.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Панель для регулювання жорсткості спального місця.
- Вбудований електронасос.
- Клапан для під'єднання механічного насоса.
- Відсік для дрібних речей і кабелю USB.
- USB-порт для заряджання мобільних пристроїв.
- LED подсветка.
- У комплекті сумка з ручками для перенесення.
Особливості:
- Унікальна технологія Fiber-Tech — надійність і ортопедичні властивості.
- Час накачування 5 хвилин.
- Стильний оригінальний дизайн.
- Флоковане покриття.
- Універсальність.
- Компактність і простота експлуатації.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Сірий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 10.2 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 3 495 ₴








