
Надувне ліжко Intex 64456 односпальне
Односпальне надувне ліжко люксової серії «Ultra Plush» Intex з вбудованим електричним насосом, гарного кольору, зверху та з боків покрите велюром, м'яким і приємним на дотик.
Надувне ліжко серії Ultra Plush Twin Bed Intex розроблене за сучасною технологією ортопедичної підтримки.
Основною перевагою цієї моделі є ортопедична структура поверхні, а внутрішня двокамерна конструкція забезпечує посилену стійкість і опору, даючи змогу розслабитися всьому тілу та забезпечити здоровий і повноцінний сон.
У зібраному вигляді ліжко не займає багато місця. Її можна використовувати не тільки вдома, а брати її із собою на дачу, або в подорож.
Електричний насос дасть змогу за лічені хвилини надути або здути ліжко.
До комплекту входить сумка для зберігання.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 99 см, довжина — 191 см, висота — 47 см.
- Максимальне навантаження: до 140 кг.
- Вага ліжка: 7,5 кг.
- Технологія «Ultra Plush» у формі чашок.
- Посилена конструкція.
- Збільшена міцність серії «Ultra Plush».
Комплектація
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Покрита велюром.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Сірий |
| Тип басейну | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | велюрове покриття |
- Ціна: 1 590 ₴









