
Надувне ліжко Intex Queen 66448 двоспальне
Надувне двоспальне ліжко модель VIP-класу Intex Queen Dura-Beam Series Headboard Airbed With Bip великого розміру.
Надувне бежеве ліжко VIP-класу з унікальною спинкою, новітнє розроблення компанії Intex.
Ця модель дасть змогу насолодитися неперевершеним відпочинком і забезпечить комфортний, приємний сон.
Ліжко Intex зроблене за інноваційною технологією «Queen Dura-Beam Series Headboard», що забезпечить додаткову стійкість і зручності. Обладнане ліжко унікальною спинкою-підголівником, що робить його ексклюзивним у всьому модельному ряду.
Дизайн цієї моделі впишеться в сучасний інтер'єр Вашої квартири або будинку.
Наявність вбудованого електронасоса дасть змогу буквально впродовж 3 хвилин надути або здути ліжко. У такий спосіб звільнить простір, позаяк у здутому стані вона не займає багато місця.
Модель Intex Queen Dura-Beam Series Headboard Airbed With Bip — це чудова альтернатива стаціонарного ліжка.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 152 см, довжина — 236 см, висота спинки — підголівника — 86 см, висота ліжка — 47 см.
- Максимальне навантаження: до 290 кг.
- Вага ліжка: 13,5 кг.
- Технологія «Queen Dura-Beam».
- Зверху та з боків велюр.
- Посилена конструкція.
- Збільшена міцність серії «Queen Dura-Beam».
Комплектація
- Високий підголівник.
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 290 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Бежевий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2360 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 860 мм |
| Висота ліжка | 470.0 (мм) |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Спинка-підголівник | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | велюрове покриття |
- Ціна: 2 595 ₴








