
Надувне ліжко Intex Supreme 66962 двоспальне
Елітне надувне ліжко з посиленою конструкцією Intex Supreme — це високе двоспальне надувне ліжко, яке має вдосконалену ортопедичну конструкцію. Поверхня розроблена у формі чашок, що дає змогу насолодитися підвищеним комфортом під час відпочинку та сну.
Неймовірне надувне ліжко Intex зі своєю красою, стильним дизайном, вбудованим електричним насосом і високими технічними характеристиками подарує масу задоволення під час постійної експлуатації.
Приємне забарвлення принесе нове світле віяння в інтер'єр вашого будинку.
Виготовлена ця модель із високоякісного світло-сірого велюру, приємного на дотик. Верхня й бічна частина ліжка покриті велюром, що робить її ще унікальнішою на відміну від інших моделей.
Швидко надути або здути це ліжко допоможе вбудований електричний насос, який працює від мережі 220 V.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 152 см, довжина — 203 см, висота — 51 см.
- Максимальне навантаження: до 279 кг.
- Вага ліжка: 17,5 кг.
- Технологія «Supreme» у формі чашок.
- Зверху та з боків велюр.
- Посилена конструкція.
- Збільшена міцність серії Supreme.
Комплектація
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 279 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Висота | 510 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | велюрове покриття |
- Ціна: 2 595 ₴










