Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко Intex 67770 двоспальне
Двомісне надувне ліжко преміумкласу Intex з електричним насосом — це нова розробка серії «Comfort Plush» з ортопедичним ефектом.
Ліжко Intex Deluxe — це гарне поєднання світло-сірого кольору та приємного на дотик велюру.
Ця модель зроблена за новою технологією з поперечними перегородками, що так само забезпечує додаткову стійкість і підтримку всього тіла під час сну.
До того ж у цій моделі є вбудований електронасос, який накачає ліжко за лічені хвилини.
Комфортне, зручне надувне ліжко Intex послугує чудовим місцем для постійного сну та відпочинку як удома, так і на дачі, а також на природі.
Переноску полегшить спеціальна сумка, яка йде в комплекті.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 152 см, довжина — 203 см, висота — 33 см.
- Максимальне навантаження: до 273 кг.
- Вага ліжка: 9,2 кг.
- Технологія «Comfort Plush» з ортопедичним ефектом.
- Посилена конструкція.
Комплектація
- Електричний насос вбудований.
- Клапан 3 в 1 для накачування механічними насосами.
- Рюкзак для перенесення та зберігання в комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Можливість як накачування, так і здування за лічені хвилини.
- Покрита велюром.
- Спеціальна потрійна система підтримки для комфортного сну.
- Проста в експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | велюрове покриття |
- Ціна: 1 850 ₴









