Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувне ліжко-трансформер Intex 68566
Практичний і популярний надувний диван-трансформер Intex Sofa — це унікальна розробка двомістного дивана з темним велюровим покриттям і зручною надувною м'якою спинкою з можливістю трансформації в надувне ліжко за лічені хвилини.
Універсальністю цієї моделі є те, що його можна легко розкласти у велике ліжко.
Модель трансформера неодмінно впишеться в інтер'єр Вашої оселі, слугуватиме як диван, так і як ліжка, забезпечивши гарний відпочинок і сон.
Простий в експлуатації, у складеному вигляді не займає багато місця, його можна сміливо брати на відпочинок.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 231 см, ширина — 193 см, висота — 76 см, висота під час сну — 30 см.
- Витримує навантаження: до 273 кг.
- Вага трансформера: 10,2 кг.
- Високоякісний матеріал вініл.
- Верхня частина дивана покрита велюром.
Особливості:
- Можливість трансформації за лічені хвилини.
- Приємний на дотик.
- Швидко накачується.
- У складеному вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувний диван |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1930 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 10.2 кг |
| Глибина | 2310 мм |
| Висота під час сну | 300.0 (мм) мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 1 650 ₴









