Надувний матрац суперкласу Intex 64143 двоспальний 152 см х 203 см х 30 см з підголівником
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац суперкласу Intex 64143 двоспальний із підголівником
Надувний новий високий матрац Intex має дуже зручний підголівник, що забезпечує вагому підтримку подушки або чудову альтернативу її заміни.
Унікальна технологія Wave-Beam з поздовжніми циліндрами робить матрац стійкішим і водночас надає необхідну жорсткість, а це важливо для повноцінного відпочинку.
Він покритий темно-синім флоком зверху, що дуже схоже на велюр. Особливістю цієї моделі є поєднання комфорту та легкої ваги, що дає змогу легко його транспортувати.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 152 см, довжина — 203 см, висота — 25 см, висота підголівника — 30 см.
- Навантаження максимальне до: 273 кг.
- Вага: 5,2 кг.
- Колір: темно-синій.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: двоспальний.
Комплектація:
- У комплекті сумка для перенесення та зберігання.
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота підголівника | 300 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 700 ₴








