Надувний матрац суперкласу Intex 66768 полуторний 137 см х 191 см х 30 см з підголівником
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац суперкласу Intex 66768 полуторний з підголівником
Надувний матрац Intex з флокованою поверхнею має зручний підголівник, який не дасть впасти подушці або замінить її.
Має вдосконалений клапан, що дає змогу швидко як надути, так і здути матрац.
Він невеликих розмірів, а також комплектується сумкою для перенесення, що робить його зручним під час транспортування.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 137 см, довжина — 191 см, висота — 22 см, висота підголівника — 30 см.
- навантаження максимальне до: 230 кг.
- Вага: 4,3 кг.
- Колір: темно-синій.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: полуторний.
Комплектація:
- У комплекті сумка для перенесення та зберігання.
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 230 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота підголівника | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 495 ₴








