Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 64707 односпальний
Зручний і комфортний надувний матрац Intex у стильному колірному рішенні. Зроблений за технологією Fiber-Tech із високоміцних поліефірних волокон, які забезпечують додаткову підтримку та стійкість під час відпочинку та сну.
У складеному вигляді не займає багато місця, тому його можна сміливо брати із собою на море, у подорож, а також використовувати вдома як додаткове спальне місце.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 99 см, довжина — 191 см, висота — 25 см.
- Навантаження максимальне до: 137 кг.
- Вага: 2,9 кг.
- Колір: білий.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: односпальний.
Комплектація
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 137 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
- Ціна: 399 ₴








