Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 64709 двомісний
Це матрац нового дизайну, виготовлений за сучасною технологією Fiber-Tech з безліччю вертикальних волокон, які забезпечують додаткову стійкість.
Відпочинок і сон на цьому матраці буде неймовірно комфортним. Зверху матрац покритий велюром, дуже приємним на дотик, а знизу водонепроникним вінілом.
Він простий в експлуатації, легко надувається й швидко здувається. Його компактність у зібраному вигляді дасть змогу без проблем брати його із собою в похід або в подорож.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 152 см, довжина — 203 см, висота — 25 см.
- Навантаження максимальне до: 273 кг.
- Вага: 5,1 кг.
- Колір: білий.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: двомісний.
Комплектація
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 5.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | флокіроване покриття |
- Ціна: 535 ₴








