Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац суперкласу Intex 66767 односпальний
Нові надувні матраци розроблені інженерами Intex з удосконаленою системою підтримки, яка зробила його пружнішим і стійкішим.
Ця модель має досить зручний підголівник, що допоможе забути про незручності й дасть можливість повноцінно відпочити.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 99 см, довжина — 191 см, висота — 25 см, висота підголівника — 30 см.
- Навантаження максимальне до: 126 кг.
- Вага: 3,2 кг.
- Колір: темно-синій.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: односпальний.
Комплектація:
- Клапан для швидкого спускання повітря.
- У комплекті сумка для перенесення та зберігання.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 118 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота підголівника | 300 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 500 ₴








