Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 68755 двомісний
Двоспальний надувний матрац Intex збільшеного розміру із серії Downy Royal виготовлений із ПВХ і флока. Красивого насиченого темно-синього кольору, має оксамитовий верх, з якого не зісковзує простирадла.
Цей матрац можна використовувати як спальне місце, брати його із собою на море, відпочинок і дачу. У складеному вигляді він досить компактний. Має зручний клапан, що дає змогу легко надути та здути.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 183 см, довжина — 203 см, висота — 22 см.
- Навантаження максимальне до: 273 кг.
- Вага: 4,9 кг.
- Колір: синій.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: двомісний.
Комплектація
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 620 ₴








