Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 64758 полуторний
Надувний матрац Intex насиченого синього кольору покритий приємним на дотик матеріалом флоком, який не дасть зісковзувати простирадло.
У нього зручна циліндрична конструкція. Обладнаний клапаном 2 в 1, що дає змогу швидко надути та здути цей надувний виріб.
Співвідношення ціни-якості є відмітною особливістю цієї моделі.

Характеристики:
- Розміри: ширина — 137 см, довжина — 191 см, висота — 25 см.
- Навантаження максимальне до: 230 кг.
- Вага: 4,1 кг.
- Колір: синій.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: полуторний.
Комплектація:
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 230 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 510 ₴








