Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний матрац Intex 68757 односпальний
Практичний надувний матрац красивого синього кольору Intex зроблений із високоякісного вінілу, зверху покритий м'яким і приємним на дотик велюром.
Ця модель зручна та компактна. Прямі поздовжні перегородки забезпечать комфортний відпочинок у квартирі, на дачі, пікніку та риболовлі. До цієї моделі підійде будь-який насос Intex, який купується окремо.
Купіть надувний матрац Intex, і Ви не пошкодуєте!

Характеристики:
- Розміри: ширина — 99 см, довжина — 191 см, висота — 25 см.
- Навантаження максимальне до: 125 кг.
- Вага: 3,4 кг.
- Колір: синій.
- Тип матраца: надувний.
- Тип матраца: односпальний.
Комплектація:
- Клапан для швидкого спускання повітря.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | Надувний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 450 ₴








