Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий овальний надувний басейн Intex 57482 прозорий
Дуже гарний дитячий басейн із прозорими стінками та красивим малюнком кита та рибок на дні басейну.
Басейн має комфортні м'які надувні бортики, що сприяє також підвищенню рівня безпеки для дитини.
Міцність басейну розрахована на перебування в басейні кількох людей. Є клапан для зливання води.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 163 см, ширина: 107, висота — 46 см.
- Об'єм: 245 літрів.
- Вага: 2,9 кг.
- Вік: від 2 років.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: дитячий.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Незалежні камери для безпеки.
- Стильний дизайн.
- На дні барвистий малюнок.
- Прозорі стінки.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 245 л |
| Висота | 46 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий |
- Ціна: 545 ₴








