
Дитячий надувний басейн Intex 57190
Стильний надувний басейн Intex виділяється лаконічним дизайном, що підходить під будь-який інтер'єр, і незвичайною конструкцією. Родзинка моделі в комфортному сидінні та м'якій ергономічній спинці, що дає змогу розслабитися й набути максимально зручного положення для відпочинку. Басейн підходить для дорослих і дітей — це ідеальна сімейна модель, яка подарує море радості та задоволення в спекотний літній день. Одночасно в ньому можуть купатися 2-4 дітей і дорослих.
Поки малюки граються в басейні, дорослі мають чудову можливість комфортно розташуватися на м'якому сидінні зі спинкою й спостерігати за малюками з прохолодним напоєм у руках. На диванчику одночасно поміщаються 3 людини. У басейні продумана кожна деталь, тому є зручні підсклянники та широкі борти, на які завжди можна спертися.
Модель обладнана двома незалежними камерами для накачування та клапанами для спускання повітря, також є клапан для спуску води, тому його легко мити та міняти воду. У складеному вигляді басейн практично не займає місця, завдяки компактності його зручно брати із собою на дачу або на пікнік.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 224 см, висота — 76 см, ширина — 216 см, висота борту — 56 см.
- Об'єм: 690 літрів.
- Вага: 8,3 кг.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: ПВХ.
- Тип басейну: дитячий, сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Незвичайна конструкція — диван для сидіння і спинка.
- Підсклянники.
- Клапан для спуску води.
Особливості:
- Стильний дизайн, яскраве забарвлення.
- Кілька незалежних повітряних камер.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 690 л |
| Висота | 76 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 224 см |
| Ширина | 216 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий, сімейний |
| Висота борту | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій з білим |
- Ціна: 1 195 ₴








