Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 56483
Дитячий надувний басейн прямокутної форми в яскравому дизайні.
Тут можуть освіжитися в спекотливу літню погоду, купатися та плескатися діти разом із батьками.
Ця модель подарує позитивні емоції всій родині. Є клапан для зливання води.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 262 см, ширина — 175 см, Висота — 56 см.
- Об'єм: 945 літрів.
- Вага: 6,9 кг.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Підходить для купання дітей та дорослих.
- Незалежні камери для безпеки.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 945 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з синім |
- Ціна: 800 ₴








