Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 57477
Сімейний басейн Intex — це басейн для всієї родини.
Розміри басейну дають змогу дітям досхочу не тільки накушитися в спекотливу літню погоду, а й досхочу погратися в ньому разом із батьками.
Стильний дизайн цього басейну прикрасить Ваш будинок або дачу. Він зручний і простий в експлуатації. Родзинка цієї моделі — це надувне диван-крісло, яке надувається за лічені хвилини за Вашим бажанням.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 295 см, ширина — 175 см, висота — 53 см.
- Об'єм: 845 літрів.
- Вага: 6,5 кг.
- Вік: від 6 років.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Диван-крісло надувне.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Підходить для купання дітей та дорослих.
- Незалежні камери для безпеки.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 845 л |
| Висота | 53 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 295 см |
| Ширина | 175 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 875 ₴








