Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 57471
Чудовий надувний басейн із зображенням яскравого підводного світу.
У ньому з величезним задоволенням плескатимуться й купатисямуть дітки. Він простий в експлуатації, має спеціальний зливний клапан, що дасть змогу легко замінити воду в басейні.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 159 см, ширина — 159, висота — 50 см.
- Об'єм: 495 літрів.
- Вага: 4,2 кг.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: дитячий.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Три незалежні камери для безпеки.
- Стильний дизайн.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 495 л |
| Висота | 50 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий |
- Ціна: 595 ₴








