Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 58485
Надувний сімейний басейн «Океанський риф» — це барвистий прямокутний басейн із різноманітними яскравими рибками.
У нього зручні широкі борти. У ньому можна прекрасно провести час усією сім'єю.
Прекрасно підходить для купання як дітей, так і дорослих. Має кілька незалежних повітряних камер для безпеки.
Простий у використанні. У здутому вигляді не займає багато місця.
Легко встановлюється, є клапан для зливання води, до нього підійде будь-який насос Intex.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 305 см, ширина — 183 см, висота — 56 см.
- Вік: від 3 років.
- Об'єм: 1095 літрів.
- Вага: 8,5 кг.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Підходить для купання дітей та дорослих.
- Незалежні камери для безпеки.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 1095 л |
| Висота | 56 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 949 ₴








