
Дитячий надувний басейн Intex 57748 «Тачки»
Дитячий басейн «Тачки» («Cars Swim Center Pool») із серії Disney виділяється стильним дизайном і яскравими кольорами. Хлопчики будь-якого віку з захопленням поставляться до улюбленого героя мультфільму — Блискавки МакКуїну, з яким можна повеселитися, а потім вирушити в захопливий світ перегонів і водних розваг. Ефектний басейн ідеально впишеться в стиль дачної ділянки та зробить відпочинок із дітьми яскравим і незабутнім.
Стильний двокамерний розважальний комплекс для дітей швидко встановлюється й невибагливий у догляді. Комплекс виготовлений зі щільного якісного ПВХ, безпечного для здоров'я та зносостійкого. Вініл останнього покоління витримує великі навантаження, тому в ньому одночасно можуть різатися четверо дітей.
Високі борти, стійка конструкція та яскравий дизайн виводять модель у лідери останніх сезонів. Дві незалежні повітряні камери роблять басейн стійким до пошкоджень і підвищують безпеку використання. Кожна камера обладнана окремим комплектом для швидкого накачування та спускання повітря. Прямокутна форма чаші гарантує високу стійкість конструкції, тому діти можуть розважатися великою компанією та веселитися разом з улюбленими мультяшними персонажами.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 262 см, ширина — 175 см, висота — 56 см.
- Об'єм: 770 літрів.
- Вага: 11 кг.
- Вік: від 6 років.
- Серия: Disney.
- Форма: прямокутна.
- Матеріал: ПВХ.
- Тип басейну: дитячий, сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- 2 комбоклакла для спускання повітря.
Особливості:
- Стильний дизайн, яскраве забарвлення.
- Дві незалежні повітряні камери.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 770 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий, сімейний |
- Ціна: 950 ₴








