
Дитячий надувний басейн Family Intex 56475
Незвичайний сімейний квадратний надувний басейн Intex із серії Swim Centers.
Комфортний і функціональний дитячий басейн виділяється нестандартною формою й оригінальною конструкцією. Квадратна форма дає змогу розмістити в кожному кутку м'яке сидіння зі спинкою й підставки під напої. Відпочинок у басейні залишає приємні враження та допомагає розслабитися, поки діти плескаються у воді та насолоджуються веселими іграми.
Практична водойма підходить для всієї родини, тому стане улюбленим місцем відпочинку в напівденну спеку. Надувні підголівники та широкі борти дають змогу затишно розміститися великій компанії, а завдяки підсклянникам вам не доведеться шукати місце для келихів із прохолодними напоями.
Приємне біло-блакитне забарвлення створює ілюзію прохолоди в спекотні дні, матеріал не нагрівається на сонці, а вода має більш свіжий і бірюзовий вигляд. Безпечні камери надування та якісний ПВХ надають виробу довговічності та надійності. Зливний клапан забезпечує легку заміну води та чищення басейну.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 229 см, ширина — 229 см, висота — 66 см, висота борту — 56 см.
- Об'єм: 990 літрів.
- Вага: 7 кг.
- Вік: від 6 років.
- Колір: біло-блакитний.
- Форма чаши: квадрат.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Особливості конструкції: зливний клапан, сидіння з м'якими спинками, підсклянники.
Особливості:
- Можливість купання дітей і дорослих.
- Стильний дизайн.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 990 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вид басейну | Сімейний |
| Тип басейну | Надувний |
| Висота борту | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з синім |
- Ціна: 1 500 ₴








