Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57135 "Планета динозаврів" 303 см х 229 см х 112 см

Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57135 «Планета динозаврів»
Надувний ігровий центр Intex «Планета динозаврів» — вдале поєднання водного атракціону й ігрового комплексу для дітей.
Ігровий центр із гіркою із серії Dinoland Play Center, який випускається зі щільного вінілу, стане чудовим рішенням для спекотних літніх днів на дачі. «Планета динозаврів» — це мініквапарк у вас у дворі.
До складу комплексу входить гірка, душ і фонтан, арка, басейн і велика надувна іграшка у формі динозавра з кільцем, у яке весело кидати кульки.
Ігровий комплекс допоможе зайняти малюків на дачній ділянці, дасть змогу організувати корисний і веселий відпочинок. Діти зможуть різати та вигадувати безліч ігор, поки дорослі займаються своїми справами.
Пальми, вулкани, динозаври, ігри з м'ячиками та кільцями, що може бути кращим для веселої компанії? Влітку можна набрати в басейн води та бризкатися з фонтана, а взимку поставити ігровий центр у будинку та насолоджуватися веселими іграми.

Характеристики:
- Розміри басейну ігрового центру: довжина — 303 см, ширина — 229 см, висота — 112 см.
- Об'єм: 280 літрів.
- Вага: 9,0 кг.
- Вік: від 6 років.
- Тип басейну: Ігровий.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
Комплектація:
- Незвичайна комплектація: гірка, душ-фонтан, надувне кільце для гри в м'яч, м'які м'ячики, кільця для накидання на витичні частини, надувний динозавр.
Особливості:
- Оригінальний, яскравий дизайн.
- Незалежні камери для безпеки.
- Простий у встановленні й експлуатації — ігровий центр швидко встановлюється й надувається.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 280 л |
| Довжина | 333 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 112 см |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий ігровий центр |
- Ціна: 1 500 ₴








