Дитячий надувний ігровий центр басейн Джунглі Intex 57161 "Jungle" 244 см х 198 см х 71 см

Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57161 "Jungle"
Надувний ігровий центр «Джунглі» із серії Play Center з двома басейнами та гіркою розрахований на малюків віком від 2 років.
Яскравий ігровий центр стане улюбленою іграшкою для дітей на літній сезон. Малюки зможуть придумати безліч розваг і змагань, а надувні іграшки, що входять до комплекту, дають змогу організувати веселі ігри не тільки в басейні, але й на суші.
Мініаквапарк на дачі — що може бути цікавішим та веселішим? Центр складається з двох басейнів різного розміру — 65 л і 495 л, які підходять для компанії дітей різного віку. На бортиках встановлені тропічні пальми з мавпкою, а у воді живе веселий бегемотик і крокодил. Надувна гірка підходить для рухливих ігор і водних розваг — це допоможе швидкотіти спекотні літні дні з користю.
До комплекту входять надувні м'ячики, кільце та мішень, завдяки чому малюки зможуть влаштовувати змагання на влучність і відточувати свою спритність. У маленькому басейні передбачений злив для води, що істотно полегшує миття ігрового центру. Вода в аквапарку завжди буде свіжою, а чаша чиста.
Ігровий комплекс «Пригоди в джунглях» — чудовий вибір для сім'ї з маленькими дітьми. Зробіть веселий подарунок малюкам, організуйте їм яскраві та незабутні канікули.

Характеристики:
- Розміри: довжина — 257 см, ширина — 217 см, висота — 84 см.
- Вік: від 2 років.
- Об'єм: 1 басейн — 65 л, 2 басейн — 495 л.
- Вага — 10 кг.
- Серия: Play Center.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Тип басейну — ігровий.
Комплектація
- Оригінальна заводська комплектація.
- Ігровий центр: 2 басейни, гірка.
- 5 надувних м'ячиків.
- Іграшки — бегемот.
- Іграшки — фламінго.
- Іграшки — крокодил.
- Надувна мавпочка.
- Надувне кільце.
- Мішень.
- Зливні клапани.
Особливості:
- Яскраве забарвлення, незвичайний дизайн.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У зібраному вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 65 л |
| Довжина | 257 см |
| Ширина | 217 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий ігровий центр |
| Обсяг | 495.0 (л) |
- Ціна: 2 200 ₴








