Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний ігровий центр басейн Intex 57129
Ігровий надувний центр Intex у формі майданчика для відпочинку та забав із надувними іграшками та надувною гіркою подарують вашій дитині море задоволення й незабутніх емоцій. Ви тільки уявіть, скільки ігор діти можуть там влаштувати. Море-вусмішок і чудовий настрій забезпечено.
Надувний дитячий ігровий центр «Літній бриз» із гіркою, вбудованим надувним крокодилом, двома рибками, надувним відерком і колом у формі качки-кільцебуросу має також спеціальний зливний клапан для зручного зливання води.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 203 см, ширина — 189 см, висота — 173 см.
- Максимальний об'єм: 285 літрів.
- Вага: 7,5 кг.
- Вік: від 2 років.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну — ігровий.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
- Надувна гірка.
- Надувні рибки — 2 шт.
- Круг-кільцебус у формі качки.
- Надувний крокодил.
- Надувне відерце.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Незалежні камери для безпеки.
- Можливість гри з дітьми.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 285 л |
| Вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 189 см |
| Висота | 173 см |
| Форма | Овальна |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий ігровий центр |
- Ціна: 985 ₴








