Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 57435
Дитячий надувний басейн у формі кумедного «Кіта» підкорить Вашу дитину неодмінно. У ньому можна грати, купатися і плескатися, весело проводити час із друзями, а також у будь-який час освіжитися під фонтанчиком, що працює від садового шланга.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 208 см, ширина — 163 см, висота — 99 см, висота борту — 29 см.
- Вік: від 2 років.
- Об'єм: 375 літрів.
- Вага: 3,5 кг.
- Тип басейну: дитячий.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
Особливості:
- Стильний дизайн у формі Кита.
- Фонтанчик.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 375 л |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Довжина | 208 см |
| Ширина | 163 см |
| Висота | 99 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий |
| Висота борту | 29 см |
- Ціна: 495 ₴








