Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Family Intex 57495
Оригінальний надувний басейн для всієї родини. У ньому можуть вдосталь полискатися діти, а батьки охолонути й насолодитися прекрасним літнім відпочинком.
У цій моделі цікавий дизайн і унікальна форма.
Є клапан для зливання води та незалежні повітряні камери для безпеки.
Простий у використанні.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 229 см, ширина — 229 см, висота — 56 см.
- Вік: від 6 років.
- Об'єм: 1275 літрів.
- Вага: 8,5 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Можливість купання дітей і дорослих.
- Незалежні камери для безпеки.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 1275 л |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 56 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій з білим |
- Ціна: 1 095 ₴








