Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 57122
Дивовижний дитячий басейн «Замок» для чудового літнього відпочинку вашої дитини. Стильний дизайн у формі замка та навіс від прямих сонячних променів.
Грати в такому басейні одне задоволення. До комплекту входить яскравий знімний надувний квіточок, що збільшить кількість можливих ігор у ньому.
Кілька незалежних надувних камер. Такий басейн подарує тільки приємні та позитивні емоції.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 122 см, висота — 122 см.
- Вік: до 3 років.
- Об'єм: 72 літрів.
- Вага: 2,4 кг.
- Матеріал: ПВХ.
- Тип басейну: дитячий.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Додатковий надувний «квіточок» у комплекті.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Захист від сонця.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 72 л |
| Висота | 122 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 122 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | до 3 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Висота борту | 18 см |
| Вид басейну | Дитячий |
- Ціна: 495 ₴








