Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 56493
Надувний дитячий басейн із чудовим дизайном, він ідеально підійде для літнього відпочинку дітей і навіть дорослих.
Басейн належить до серії сімейних так, як у ньому з легкістю можуть купатися не тільки діти, а й дорослі.
Три незалежні камери для підвищеної безпеки. Виготовлений із високоякісного ПВХ.
У цій моделі є надувне дно та спеціальний клапан для зливання води.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 198 см, ширина — 17, висота — 61 см.
- Вік: від 6 років.
- Об'єм: 723 літрів за 80% наповнення.
- Вага: 5,5 кг.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Можливість купання дітей і дорослих.
- Надувне дно.
- Три незалежні камери для безпеки.
- Стильний дизайн.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 723 л |
| Довжина | 193 см |
| Ширина | 178 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Шестикутна |
- Ціна: 800 ₴








