Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 58431
Сімейний надувний басейн для активного літнього відпочинку у воді.
У ньому Ваша дитина отримає море задоволення, граючи та купаючись сама, з батьками або з друзями. Прекрасно підходить для купання дітей і дорослих.
Незалежні повітряні камери для безпеки.
У басейні є спеціальний зливний клапан.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 188 см, висота — 46 см.
- Вік: від 3 років.
- Об'єм: 815 літрів.
- Вага: 4,1 кг.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Спеціальний зливний клапан.
Особливості:
- Зручний в експлуатації.
- Стильний дизайн.
- Незалежні камери для безпеки.
- Можливість купання як дітей та й дорослих.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 815 л |
| Діаметр | 188 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 395 ₴








