Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн 3 в 1 Intex 59469
Дитячий надувний басейн Intex 59469 — «Червоні рибки» — чудовий вибір для малюка віком від 1 до 5 років.
Комплект, що складається з басейну, кола та м'яча, принесе величезне задоволення дитині та її друзям у спекотний літній день.
Яскраві аплікації познайомлять малюка з красивими морськими рибками.
Круг можна взяти із собою на відкриту водойму або море, а м'ячем грати на галявині. Басейн Інтекс 59469 має 3 незалежні повітряні камери з подвійними клапанами.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 132 см, висота — 28 см.
- Вік: від 1 до 5 років.
- Об'єм: 225 літрів.
- Вага: 1,1 кг.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: дитячий.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- У комплекті надувний круг.
- Надувний м'яч.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Три незалежні камери для безпеки.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 225 л |
| Діаметр | 132 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 1 до 5 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий |
- Ціна: 265 ₴








