Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 57403
Спеціальна вафельна поверхня надувного дна створює відчуття м'якості та комфорту не тільки для ніжних дитячих ніжок, але і для їхніх батьків.
Зручний, міцний, легкий в експлуатації та недорогий дитячий басейн від Intex — прекрасне рішення для домашнього відпочинку далеко від великих водойм.
Дитячі басейни допоможуть Вашому малюкові з користю провести час. Це означає, що він не тільки із задоволенням плескатиметься у воді, а й отримуватиме позитивні емоції від веселих ігор, а також розвиватиметься фізично.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина — 163 см, ширина — 100 см, висота — 28 см.
- Об'єм: 129 літрів.
- Вага: 1,6 кг.
- Вік: до 3 років.
- Матеріал: ПВХ.
- Тип басейну: дитячий.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
Особливості:
- Стильний дизайн.
- Надувне дно.
- Вафельна поверхня.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 129 л |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 100 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | до 3 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Дитячий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій з білим |
- Ціна: 295 ₴








