Каркасний басейн Intex Ultra Frame Pool 28358 732 см х 366 см х 132 см з аксесуарами

Каркасний басейн Intex Ultra Frame Pool 28358 з аксесуарами
Басейн виготовлений із високоякісного ПВХ матеріалу із застосуванням технології Super-Toush, яка надає стінкам басейну потрійну міцність. Стінки зроблені з трьох окремих ПВХ шарів: два шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності. Завдяки технології TPH внутрішній посилений шар ПВХ виготовлений у формі мозаїки, що приємно здивує Вас.
Міцність басейну Ultra Frame Pool 28358 витримує великі навантаження, у зв'язку з його сталевим каркасом. У ньому одночасно можуть купатися кілька людей.
Система очищення та додаткові аксесуари, що постачаються в комплекті з басейном, допоможуть Вам не тільки досхочу натрапити, але й без зайвих труднощів зробити догляд за ним.
Пісочний фільтр природним способом допоможе очистити воду в басейні та продовжить термін її експлуатації. Використання піщаного фільтра не доставляє особливих труднощів. Крім функції фільтрації, насос-фільтр ще виконує функцію рециркуляції води. Для запуску насоса необхідно лише насипати пісок. Пісок купується окремо.
Збірний каркасний басейн серії Ultra Frame Pool 28358 швидко та легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 120 хвилин.
До комплекту басейну входить система очищення води — піщаний фільтрувальний і великий комплект додаткових аксесуарів Intex.
Зручний зливний клапан приєднується до садового шланга.

Характеристики:
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Розмір: 732 см х 366 см х 132 см.
- Вага: 192,5 кг.
- Об'єм: 32500 л (за 90% наповнення).
Комплектація:
- Потужний піщаний фільтр-насос (6090 л/год).
- Система керування піщаним фільтром.
- Тент.
- Підстилка під басейн.
- Драбина.
- Набір гофр.
- Шланги.
- Заглушки.
- Спеціальний перехідник під злив води.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- Компактний у складеному вигляді.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації та DVD зі встановлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Висота | 132 см |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 32500 л |
| Довжина | 732 см |
| Ширина | 366 см |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 179.5 г |
- Ціна: 28 900 ₴








