
Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26790
Прямокутні басейни серії Prism Frame Pool гармонійно вписуються в рельєф будь-якої дачної ділянки та вирізняються місткістю, тому підходять для великої компанії. У спекотні літні дні басейн стане улюбленим місцем відпочинку всієї родини, подарує прохолоду та гарний настрій.
Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 8418 літрів води, а чаша виготовлена з тришарового ПВХ з використанням спеціальної технології Super Toush, що забезпечує захист від механічних пошкоджень і підвищену зносостійкість. Стійки каркаса розташовуються периметром басейну під кутом, що й відбивається в назві басейну (Prism Frame Pool).
Встановлення штучної водойми не вимагає спеціальних навичок і знань, ви легко зможете змонтувати конструкцію самостійно, і вже за 2 години вона буде готова до заповнення водою. Заповнити чашу та підтримувати чистоту води допоможе потужний функціональний фільтр-насос із картриджем у комплекті. Для ефективного очищення води картриджі рекомендується міняти кожні 2-3 тижні.
До комплекту входить зручна металева драбина з рифленими щаблями, яка гарантує безпеку та має антиковзний ефект.
Є зливний клапан та універсальний перехідник під злив води в зручне Вам місце.

Характеристики:
- Розмір басейну: довжина — 400 см, ширина — 200 см, висота — 122 см.
- Об'єм — 8418 л.
- Вага — 88 кг.
- Матеріал — тришаровий ПВХ.
- Каркас — оцинковані сталеві труби.
- Серия - Prism Frame.
Комплектація:
- Фільтр-насос продуктивністю 2006 л/год, працює від мережі 220 V.
- Картридж для фільтрувального насоса.
- Драбина.
- Шланги.
- Гофри.
- Заглушки.
- Перехідник для зливання води під шланг різного діаметра.
Особливості:
- Компактний у складеному вигляді.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації та DVD зі встановлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 6950 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 16 500 ₴








